Bizim VIP oyuncular ek avantajlar alacak

Ankarapools

Bizim rüya ülkenin Fırsat. Bizim oyun eğlenceli ve heyecan verici, her zaman muhafaza edilmelidir. Oyuncular, yüksek standartları, bütünlük refah bizim DNA nedeni budur.

Bu bir şey ifade ediyor mu? Bu hep sorumlu oyun teşvik etmek demek oldu. Bu, her zaman bizim oyuncular korumak için olacağı anlamına gelir. Bu biraz oynamak için bir sürü insan anlamına gelen bazılarından daha büyük bir performans değil. Bu, iyi yaşamın her değişmek üzere.

Değer
Bütünlük - biz doğru olanı yapacağız. En yüksek standartta çalışması için her şahsen sorumlu borçluyum. Biz, eylem olarak, güvenilir olması, dürüst saygı, adalet, ve ahlaktır. Biz, yönetmelik ve şirket politikaları ile yasal, uyum.

Görme
Amacıyla küresel bir üst icracı olarak piyango sektöründe önemli bir ortak ve güvenilir bir ulusal yenilik lideri olarak kabul edilecek.

Ankarapools piyango rekoru ödülü

Ankarapools Piyangosu, yıllarca bir süredir bazı büyük ödüller rekoru kırdı. En büyük piyango birincilik ödülü Türkiye'ye geldi 22 Ağustos 2012, 24, lira değerli ikramiye, 45, 30, 22 yanı sıra sayı 10 ve 13, ek 1 numara ile eşleşen tek bir bilet sahibi olacak. İkinci piyango 7 Haziran 2013 Büyük Ödülü'ne ev sahipliği yapan Türkist piyangosu kazanı, 23 milyon € vurdu ve tek bir bilet kazandı! O gün, ödül alan Türk sayısı 8, 9, 40, 41, 49 ve 3. ek sayıdır.